מקרים מיוחדים

 
 
גורת כלבים שנולדה ללא דופן בטן
 
 
 

כלבת פיטבול שמחה ומאושרת

 
גורת כלבים שנולדה ללא דופן בטן, מספר וטרינרים לא רצו להתעסק עם הנושא והמליצו להרדים אותה. בזכות הציוד החדשני, המווסת את רמת ההרדמה ומאפשר ניתוח, חיי הכלבה ניצלו. כיום היא כבר כלבת פיטבול בוגרת ומאושרת.
 
 
 
 
 
הכלב שהוכש על ידי הנחש הוצל
 
 
 

הכלב שהוכש על ידי הנחש הוצל

 
סנופי הכלב מפורדיס, ששומר יחד עם בעליו במפעל ברזל במפרץ, שמע רעש חשוד, ובעליו הלך לראות מה פשר הרעש בקרבת הצינורות. פתאום הכלב נכנס בין רגליו והזיז אותו הצידה. התברר שהאיש עמד בקרבת נחש ארסי שהכיש את הכלב בלסת. הכלב קיבל ממני סיוע באישון לילה, טופל שעות רבות עד ששוחרר, והיום הוא חי ונושם.
 
 
 
 
 
הכלב רואה!
 
 
 

הכלב רואה!

 
הכלב המשפחתי הפריע לשכנים, והם שפכו חומצה לתוך עיניו. בעלי הכלב הגיעו אליי לאחר שהיו אצל מספר וטרינרים שחלקם יעצו להרדימו, מחשש שלא יוכל לראות עוד. המשפחה לא אמרה נואש, ואני ראיתי זאת כאתגר להציל את ראייתו. לאחר טיפול ממושך של 3 חודשים, הצלחתי לשקם את עיניו של הכלב! כיום הוא חי, נושם, רואה ומאושר.
 
 
 
 
 
חייו של החתול הוצלו
 
 
 

חייו של החתול ניתנו לו שוב במתנה

 
הילד שם גומיה על צוואר החתול המשפחתי ובלא יודעין, הגומייה הלכה והתהדקה סביב צווארו של החתול המסכן. החתול הגיע אליי כשבוע לאחר מכן. בעלת החתול טענה שהריח של החתול לא נעים.לאחר בדיקה התברר, כי הגומייה כמעט הביאה לקץ חייו של החתול האהוב; כולו נחתך. לאחר טיפול של כמה שעות נתפר החתך, וכיום החתול חי ומאושר.
 
 
 
 
 
הכלבה השובבה חזרה לשחק
 
 
 

הכלבה השובבה חזרה לשחק

 
צקטה הכלבה המשפחתית בלעה את הצעצוע הכתום שבתמונה בעת ששיחקו איתה. הצעצוע הוצא בשלמותו מבטנה, והיא ניצלה.